.

.

DN25 1 3 Начин Женски BSP 304 СВ Нерѓосувачки Челик Тип T или L Порта Mountin Подлога Топката Вентил Винил се Справи со WOG1000

DN25 1 3 Начин Женски BSP 304 СВ Нерѓосувачки Челик Тип T или L Порта Mountin Подлога Топката Вентил Винил

DEN 1917.60
Од стока


Карактеристики : Овој мулти-цел прирачник лост топката вентил има одлична отпорност на корозија и одговара за многу апликации. Вентил е опремено со PTFE заптивки за максимизирање на отпорност на корозија и животниот век на топчестиот вентил. 1000 WOG : Max 1000 psi за Вода, Нафта, Гас Течност Медиум : За употреба со течности и гасови Тело и Топката Тип : 304 од не 'Рѓосувачки Челик Temp Опсег : -60°F до 450°F Рачка : Тешки се справи со сини vinly изолација Димензија : 1" Пакет се Вклучени : 1 парче 1 x" топката вентил

Спецификација:
L Port Mountin, T Port Mountin
моќност:
упатство
Број На Модел На:
1
Структура:
Топката
Actuator Режим:
Без Прирачник И Упатство
Извор На Енергија:
AC
Standard or Nonstandard:
Стандард
Порт Големина:
1
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Притисок:
Други
Температура на Медиумите:
Други
Медиуми:
Други
R

Додатоци на производи