.

.

ХВ-04 G1/2 Кол Пластични Топката Зафат 3 Позиција 4 Начин Страна Лост Вентил

ХВ-04 G1/2 Кол Пластични Топката Зафат 3 Позиција 4 Начин Страна Лост Вентил

DEN 897.12
Од стока

Име на производ Рака Вентил Модел ХВ-04 Работен Медиум на Филтерот за да Компресира Воздух Тип 3 Позиција 4 Начин Порта Големина G1/2" Навој Дијаметар 20mm/0.7" Инсталирање Дупка со Дијаметар од 6mm/0.2" Материјал Пластика, Метал Боја Како Слика Покаже Вентил Големина x 7.2 7.2 x 9cm/2.8" x 2.8" x 3.54"(L*W*H) Топката на Менувачот Големина 10.5 x 2.7 cm/4.1" x 1"(L*Макс.D)

R

Додатоци на производи