.

.

3 порт 2 пос 1/8 BSP Нормално Затворен Рака Лост Пневматски Вентил 3H210-06

3 порт 2 пос 1/8 BSP Нормално Затворен Рака Лост Пневматски Вентил 3H210-06

DEN 228.00
DEN 240.00
-5 %
Од стока


Категорија : Пневматски Рака Вентили
Тип : 3/2 Начин Рака Управувана Вентил, Нормално Затворен
Модел : 3 H210-06
Пристаништа : 1/8" BSPT
Ефективната површина : 16mm2
CV Вредност : 0.89
Температурата на работа опсег : -5~55 C
Оперативен притисок опсег : 0~8.0(kgf/cm2)
Тежина :
Количина : 1 buc
***** Испорака : ***** Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 7-25 работни дена

R

Додатоци на производи