.

.

Електромагнетниот Воздушен Вентил 5port 2position BSP AC напон 220V 4V130C-06

Електромагнетниот Воздушен Вентил 5port 2position BSP AC напон 220V 4V130C-06

DEN 638.00
DEN 672.00
-5 %
Од стока

Модел : 4 V130-06 C AC 110 V Позиции : 5 пристаништа/3 позиции Ефективни Дел Област : 9mm2 (CV=0.5) Порт Големина : Воздух Влезот=Воздух Излезот=Издувните=1/8"BSP Работи Media/Fluld : 40 Micron Филтрира Воздухот Движење Шема : Внатрешно Упатство Тип на Оперативен Притисок : 0.15-0.8 MPa / 22-116 PSI Max. Притисок Отпорност : 1.2 MPa / 174 PSI Оперативни Tempe : -5 до + 50°C / 41-122°F Дозволиво Напон Флуктуација : ±10% од Оценет Напон Потрошувачка на Енергија : AC : 2.5 VA / DC2.5 W Изолација и Заштита Класа : С Класа / IP65 Жици Форма : Олово Жица или Конектор Тип Највисок Акција Фреквенција : 5/s Најкус Побудување Време : од 0,05 вториот Најкус Побудување Време : од 0,05 втор
***** Испорака : ***** Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 7-25 работни дена

R

Додатоци на производи