.

.

5 порта 2 пос 1/4 BSP Рака Лост Управувана Пневматски Вентил 4H210-08

5 порта 2 пос 1/4 BSP Рака Лост Управувана Пневматски Вентил 4H210-08

DEN 228.00
DEN 240.00
-5 %
Од стока


Категорија : Пневматски Рака Вентили
Тип : 5/2 Начин Рака Управувана Вентил
Модел : 4 H210-08
Пристаништа : 1/4" BSPT
Ефективната површина : 16mm2
CV Вредност : 0.89
Температурата на работа опсег : -5~55 C
Оперативен притисок опсег : 0~8.0(kgf/cm2)
Тежина :
Количина : 1 buc

R

Додатоци на производи