.

.

Бесплатен Превозот 1/2 КООРДИНАТОР Месинг Електрични Воздух Вода Електромагнетниот Вентил Ниска Потрошувачка на Енергија DC12V,DC24V,AC110V или AC220V

Бесплатен Превозот 1/2 КООРДИНАТОР Месинг Електрични Воздух Вода Електромагнетниот Вентил Ниска Потрошувачка

DEN 1344.00
Од стока

Ве молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи. Сите наши производи се 100% сосема нов U може да имајте на ум на напон кога местото на наредби. Стандарден Напон DC12 V DC24 V AC110 V AC220 V Спецификации :
Модел
2 V130-10
2 V130-15
Течност
Воздух, Вода, Масло
Операција
Водич Тип
Тип
Нормално Блиску Тип
Отворот на fl ож го оценувате
13
Cv вредност
6.2
Порт големина
3/8
1/2"
Работата течност вискозност
20 CST Подолу
Работата притисок
Воздух, Вода, Масло : 0.05 ~ 0.7 MPa
Max.Доказ притисок
1.0 MPa
Операција температура
-10 ~ +80 C
Напон спектар
±10%
Proterction одделение
IP65
Потрошувачка на енергија
AC : 7 VA/60 Hz, 9 VA/50 Hz ; DC : 6 W
Изолација
С Класа
Metarial на телото
Дувачкиот
Материјал сл нафта печат
NBR
Најкусо време побудување
0.05 Втор
Опис : Со електромагнетниот работат за контрола на соодветен проток и насока, даваат голема претстава. Stury телото имаат долг животен век, совршен за electrically управувано пневматски моќ контрола.

R

Додатоци на производи