.

.

Бесплатен Превозот 1/4 5 Пристаништа 2 Позиции за Воздушна Контрола Електромагнетниот Вентил VF3130 DC21-26V или AC220V

Бесплатен Превозот 1/4 5 Пристаништа 2 Позиции за Воздушна Контрола Електромагнетниот Вентил VF3130 DC21-26V

DEN 1152.00
Од стока


Спецификации :
ние би можеле да испратите вентил во DIN конектор тип,pls ве молиме проверете ни е на прво место.
Ве молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи. Сите наши производи се 100% сосема нов Производ Име Електромагнетниот Вентил Модел VF3130 Тип 5 Начини 2 Позиции Оперативен Притисок
0.15-0.9 MPa Текст Моќ Стандарден Напон Материјал Метал, Пластика Тема Порта Внатрешна Кол.(Секој) Голема : 11mm / 0.43" Мал : 8.4 mm / 0.33" Вкупната Големина (Прибл.) 11.2 x 3.5 х 2.5 цм / 4.4" x 1.4" x 1" (L * W * T) Кабел Должина 33cm / 13" Боја Како на Сликата Прикажани на Нето Тежина 300g Пакет Содржина 5 x Електромагнетниот Вентил Со електромагнетниот работат за контрола на соодветен проток и насока, даваат голема претстава. Здрав телото имаат долг животен век, совршен за electrically управувано пневматски моќ контрола.

R

Додатоци на производи