.

.

DC 200V Вода Исцедете Електромагнетни Електромагнетниот Вентил за Xiaotiane Машина за Перење

DC 200V Вода Исцедете Електромагнетни Електромагнетниот Вентил за Xiaotiane Машина за Перење

DEN 1114.08
Од стока

Име На Производ Електромагнетниот Вентил Модел Тип
Xiaotiane Машина За Перење Тип
Вода Исцедете Електромагнетниот Вентил Напон DC 200 V Отпор(R1) 87±4.4 Ohm Отпор(R2) 3313±166 Ohm Удар 16mm/ 0.59" Тензија 50 N Вози Вратило Големина 12mm/0.47" Вкупната Големина 8.5 x 6.5 х 7cm/3.3" x2.6" x 2.8" (L*W*H) Поврзување Дупка Кол 4mm/0.16" Материјал Метал, Електронски Дел, Пластични Боја Црна, Месинг Тон

R

Додатоци на производи