.

.

DN20 3/4 3 Начин Женски BSP 304 СВ Нерѓосувачки Челик Тип T или L Порта Mountin Подлога Топката Вентил Винил се Справи со WOG1000

DN20 3/4 3 Начин Женски BSP 304 СВ Нерѓосувачки Челик Тип T или L Порта Mountin Подлога Топката Вентил Винил

DEN 1581.60
Од стока

Карактеристики : Овој мулти-цел прирачник лост топката вентил има одлична отпорност на корозија и одговара за многу апликации. Вентил е опремено со PTFE заптивки за максимизирање на отпорност на корозија и животниот век на топчестиот вентил. 1000 WOG : Max 1000 psi за Вода, Нафта, Гас Течност Медиум : За употреба со течности и гасови Тело и Топката Тип : 304 од не 'Рѓосувачки Челик Temp Опсег : -60°F до 450°F Рачка : Тешки се справи со сини vinly изолација Димензија : 3/4" Пакет се Вклучени : 1 парче x 3/4" топката вентил

R

Додатоци на производи