.

.

Двојно вчитување Полиран Порцелански Подни Плочки За Станбени,23.62X23.62 инчен Плочки, Полиран или Мет Површината плочки

Двојно вчитување Полиран Порцелански Подни Плочки За Станбени,23.62X23.62 инчен Плочки, Полиран или Мет Површината

DEN 720.00
Од стока

800*800mm Полиран Порцелански Подни Плочки За Станбени Проекти, Двојно вчитување Плочки
Двојно вчитување Полиран Порцелански Подни Плочки, 600*600mm
Полиран Или Мет Површината Порцелански Плочки На Подот / Ѕидот Декорација, 80*80см Или 60*60см
Основни Детали :
1)полирани плочи,подни плочки,керамички плочки
2) погодна за внатрешна кат отворајќи
3) 600*600mm, 800*800mm Објект Полиран Порцелански Плочки Материјал Порцелански Големина 600x600mm,800x800mm итн. Апсорпција на Вода Апликација
Погоден за Куќа, Вила, Хотелско Лоби,Супермаркет,Трговски Центар,
Аеродром, итн. Пакет Krabičkách и дрвени палети Време на Испорака 35-45 дена по добивањето на депозит
Предности 1.Добра отпорност на триење 2.Лесно да се исчисти и израмни 3.Природен начин на површината 4.Цврстина, која е отпорна на киселина и алкално,водоотпорен,отпорност на абење 5. Зависи од видот и стилот : Едноставен, елегантен 6.Стабилен квалитет добро за проекти
Ве молиме да ни испратите E-mail ( продажба #one-stophome.com, користете @ наместо # ) ако ви требаат повеќе информации.
Eee Домување Co., Ltd. Веб-сајт е : www(dot) едно-stophome(точка)ком
Напомена : Сите наши производи се изменуваат, Цените се во зависност од материјалот & големина на & количината, цитат во нашата продавница само за вашиот референца, ве молиме да се потврди и да се зборува повеќе детали со нас. Нашиот веб сајт е www(dot)едно-stophome(точка) ком Eee Домување Co.,Ltd.

R

Додатоци на производи