.

.

метал и стакло двоен влез врати луксузен двоен влез врати arched двоен влез врати hc-ird7

метал и стакло двоен влез врати луксузен двоен влез врати arched двоен влез врати hc-ird7

DEN 81600.00
Од стока

фактурата.
Па можете да се сметате себе си вистински потреби, без разлика дали се избере фалсификувани занает или не ? ако сакате да го направите најдобриот сакаат луксуз и high-end атмосфера ковано железо, ние ви препорачуваме да го користите фалсификувани, ако сакате да ги зачувате вашите пари ќе нема потреба разгледа фалсификувани занает.Како што знаете , нашата компанија работи во ковано железо метални производи области на повеќе од 7 години. бидејќи нашата цена и квалитет се многу добри од локалните е конкурент , метал и стакло двојно влезните врати, луксузен двоен влез врати ,arched двојно влезните врати Од оваа причина. и не грижете се за производи, по соработувавме, ние ќе ви испратиме прилагодено дизајн, CAD цртеж, јас ќе ви испрати слика за секоја чекори за време на нашата соработка, и конечно, ние ќе ви испратиме дрво случај како за безбедност пакување на нашите производи. Како што овој вид Б да се В бизнис модели, имаме обичај се дизајн на услугата, а исто така ќе се разгледа на цената на трошоци. За пример од ковано железо гејтс,дали треба фалсификувани ?Обично ние купи плоштадот челик се мазни, на фалсификувани тоа значи дека ние користење на јагленот за греење на плоштадот челик, а потоа ги користат воздух чекан да ја тепа челик четири страни . Како потрошувачи кои сакаат да купат железо, ние ве запознаам неколку потребните знаења поени да се заштити вашиот корист. средината бојата може да користите 2-3 години.
За подобро да се справи , ве молиме јавете се или контактирајте со нас Моб/Whats App : +86-182-2143-6889
. најдобар бојата може да користите 10-15years не исчезнат не падне .На железо се прилагодени производи, цената не само што одлучи од над поени, но, исто така, има дизајн stles,материјал големина,производство на време,работникот труд,полски и пепел,дрво случај пакување ,trucking такси итн. Вториот чекор,ние ќе се пресмета нашите производи цена. за ова треба , ние предлагаме железо на буквар со користење на 50% цинк содржината на епоксидни цинк-богата буквар ,
на topcoat користење на напредни fluorocarbon мат црна боја заврши. ние секогаш ќе ви даде најдобра цена предлог, колку вкупните трошоци за испорака за вашите раце. во инженерство на проектот на производителот за да се заштедат пари тоа ќе користење на најевтиниот боја. бидејќи, исто така, продажба договори цена е поевтина. особено нашите железни врати е многу популарна извоз во САД,Ca,Австралија и Европските земји.
ве молиме видете подолу нашите ковано железо метал производство процедури, ние очекуваме да се добро соработуваме со вас .,Ltd специјализирана во областа на proudction чиста рака-фалсификувани ковано железо,квалификувани се произведени, на производи се извезуваат во Европа и сад итн повеќе од 20 развиените земји. ние ќе го организира резервација на бродот, ти пратам фактура, осигурување,пакување листа. Ако железо материјал е поцинкуван материјал производство, не hot dip поцинкуван, за време на сонце и raining ,кога железо материјал во внатрешноста ќе биде rusty или дожд вода insider во железната цевка, по неколку пати случува тоа ќе корозија од внатре да го наслика и конечно скапани & скршени.тоа се промени челик форми за да стане повеќе убаво и уметност effecence, во споредба со не фалсификувани производи железо, на фалсификувани производи железо дека зголемување на производство на повеќе занает и производство на време,тоа е треба многу искусни ковач на тепање на челик со differenct foged форми, особено кога производство на комплексни ковано железо гејтс,фалсификувани тепа железо декорација цвеќиња делови кои можат да прикажување на фалсификувани е шарм и effecence, подолу е едноставен дијаграм за да се прикаже мала ковано железо гејтс со фалсификувани занает вовед. можете да ги видите на нашиот aliexpress продавница веќе 7 години работи искуство. thie поцинкуван занает, може да бидете сигурни дека на железо сите површината покриена со дебел слој од цинк слоеви, на пример на отворено високо-voltaeg жица столбови сите се користи оваа жешка натопи поцинкуван methold анти- ' рѓа.

Вратата Тип:
Стакло
Број На Модел На:
hench-d1
Отворен Стил:
замав
Отворање Метод:
Притисни и Повлечете
Полнење Единица:
Сет
Главен Материјал:
Челик
Позиција:
Комерцијални
Рамка Материјал:
Алуминиум легура
Вратата Материјал:
Челик
Тип:
Влезните Врати
Површина По Завршувањето:
Заврши
R

Додатоци на производи