.

.

отпорност на абење Двојно вчитување Полиран Порцелански Подни Плочки, 60cm*60см Подни Плочки/ Ѕидни Плочки, Полиран или Мет Површината плочки

отпорност на абење Двојно вчитување Полиран Порцелански Подни Плочки, 60cm*60см Подни Плочки/ Ѕидни Плочки,

DEN 720.00
Од стока

800*800mm Полиран Порцелански Подни Плочки За Станбени Проекти, Двојно вчитување Плочки
Двојно вчитување Полиран Порцелански Подни Плочки, 600*600mm
Полиран Или Мет Површината Порцелански Плочки На Подот / Ѕидот Декорација, 80*80см Или 60*60см
Основни Детали :
1)полирани плочи,подни плочки,керамички плочки
2) погодна за внатрешна кат отворајќи
3) 600*600mm, 800*800mm Објект Полиран Порцелански Плочки Материјал Порцелански Големина 600x600mm,800x800mm итн. Апсорпција на Вода Апликација
Погоден за Куќа, Вила, Хотелско Лоби,Супермаркет,Трговски Центар,
Аеродром, итн. Пакет Krabičkách и дрвени палети Време на Испорака 35-45 дена по добивањето на депозит
Предности 1.Добра отпорност на триење 2.Лесно да се исчисти и израмни 3.Природен начин на површината 4.Цврстина, која е отпорна на киселина и алкално,водоотпорен,отпорност на абење 5. Зависи од видот и стилот : Едноставен, елегантен 6.Стабилен квалитет добро за проекти
Ве молиме да ни испратите E-mail ( продажба #one-stophome.com, користете @ наместо # ) ако ви требаат повеќе информации.
Eee Домување Co., Ltd. Веб-сајт е : www(dot) едно-stophome(точка)ком
Напомена : Сите наши производи се изменуваат, Цените се во зависност од материјалот & големина на & количината, цитат во нашата продавница само за вашиот референца, ве молиме да се потврди и да се зборува повеќе детали со нас. Нашиот веб сајт е www(dot)едно-stophome(точка) ком Eee Домување Co.,Ltd.

сертификација:
CE, ISO9001
цена:
Изменуваат, ве молиме контактирајте со нас
Пакување:
Палети, Тетрапак
плаќање:
Т/Т
време на испорака:
30-40 дена по потврди продавница цртање и депозит
Функција:
Киселина-Отпорни,Антибактериски,Топлинска Изолација,Не Се Лизга,Носат-Отпорни,
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи