.

.

Нов градежен материјал кина врвен квалитет ладна соба полиуретан изолација панел за настинка собата и да одиме во ладно складирање

Нов градежен материјал кина врвен квалитет ладна соба полиуретан изолација панел за настинка собата и да одиме

DEN 1200.00
Од стока

Овие врати се
секогаш отворени во надворешно насока кон или на лево или на десно .8 mm дебелина за избор. Тоа поседува напредни професионални за производство на опрема за сите автоматизација линија за производство на H тип
која е најнапредна во домот, цевки решетка структура, boxbeam линии за производство, ЦПУ хидраулични удирање posterior
сечење C тип челик, Z тип на линии за производство на челик, вертикална цвест 360-степен whipstitch покривот одбор на скриени копчето
тип, времето одбор линии за производство и метал сендвич панел линии за производство, итн.

Тип:
Вратата & Прозорец Рамки
Рамка Материјал:
PU
R

Додатоци на производи