.

.

2017 Нови Пристигнување Бележник Малку мечки Дизајн на рамка DIY Хартија за Сечење Умира Scrapbooking Пластични Втиснување Папка

2017 Нови Пристигнување Бележник Малку мечки Дизајн на рамка DIY Хартија за Сечење Умира Scrapbooking Пластични

DEN 154.00
DEN 162.24
-5 %
Од стока


Mateial : Пластика
Големина : 10.5*15.5 cm по страна
Пакување : 1 Pcs/многу
Употреба : DIY Scrapbooking

Број На Модел На:
FD-054
Материјал:
Пластични
mateial:
Пластични
Големина:
10.5*15.5cm
Пакување:
1pcs/многу
Употреба:
diy scrapbooking
R

Додатоци на производи