.

.

Круг дизајн diy сечење умира SCRAPBOOKING ПЛАСТИЧНИ ВТИСНУВАЊЕ ПАПКА

Круг дизајн diy сечење умира SCRAPBOOKING ПЛАСТИЧНИ ВТИСНУВАЊЕ ПАПКА

DEN 149.00
DEN 156.48
-5 %
Од стока


Големината на секоја страна : 10.5*14.5 cm
двете страни
Материјал : пластика
Пакување : 1pcs/многу
Фантастичен дизајн за вашите покани/ картички/ пликови.
За пратката 1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата адреса мора да одговара на вашиот превозот адреса. 2. Ние гарантираме за да брод во рок од 2 дена по исплата потврда. 3. Секој увоз данок или такси се на купувачот одговорност. 4. Ве молиме договорот нас ако не можете да го примените вашиот пакет на време, ние ќе договор со изразат канцеларија за да се реши овој проблем. ако не може да се реши ќе со враќање на парите, па ве молиме да не грижете се . 5. Причина за различните обичаи различни правила, па некои земји треба подолго време, се надевам, ќе може да се разбере
Оставете го вашиот повратните информации
1. Вашето задоволство е наша извршување. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
2. Ако производот или превозот проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе бидеме првите време за вас да се реши
GLITZ сечење умира посакуваме среќен живот!

R

Додатоци на производи