.

.

Висок-Квалитет EASTTOP T10 10-Дупка Блуз Овална Играње Harmonica (Клуч на C) бесплатен превозот

Висок-Квалитет EASTTOP T10 10-Дупка Блуз Овална Играње Harmonica (Клуч на C) бесплатен превозот

DEN 862.56
Од стока


Квалитетот на инструментите за остроумниот музичари.
EASTTOP T10 10-Дупка Блуз Овална Играње Harmonica (Клуч на C)
БРЕНД НОВИ
ЛЕСНО ДА СЕ КУПАТ, ЛЕСНО ДА СЕ ИГРА!
[Бренд] : EASTTOP
[Модел.Без] : T10
[Материјал] : Нерѓосувачки челик школка, подебели основна плоча, зелена смола секирај
[Size] : за 10*1.6*2.5 мм
[Боја] : Злато, Sliver (ве Молиме имајте во предвид која боја сакате, или ние ќе ги испрати во случаен избор.)
[Пакет] : Harmonica * 1, Пластична Кутија * 1, високо-влакна текстил * 1
ГАРАНЦИЈА & СЕ ВРАЌА 1. Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под испитување пред тие да бидат испратени. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот. 2. Имаме 30 дена' гаранција по добивањето парцели. Ако постојат некои workman брод или материјал за дефекти со производи, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе размена или да нуди и други решенија за вас да се направи избор. 3. Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Сите се врати ставки мора да биде во добра состојба. Тие мора да бидат под resalable состојба. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Ви благодариме за разбирањето и соработката! ПРЕВОЗОТ 1. Тоа е бесплатен превозот (КОРИСТЕЊЕ на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ ПОШТА). ние ќе ја испрати на парцели во рок од четири работни дена(освен сабота и недела) по купувачот исплата е потврдена од страна Aliexpress според превозот метод можете да изберете или посигурен и побрз начин, под вонредни околности. Ние ќе остави порака за да му кажете на следење на број по ние брод на стоките за вас. 2. Ако имате било барање на стоки опис и декларираната вредност во превозот приемот (комерцијална фактура), ве молиме да ни оставите порака после плаќање. ПОВРАТНИ информации 1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да се земе време да ни остави позитивен фидбек . Вашиот охрабрување ќе ни се задржи се движи напред и постојано подобрување на нашите услуги. 2. Ако не сте задоволни со објектот што го наредил, не грижете се, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе го реши проблемот за вас во времето. Мислам дека ние може да го реши секој спор преку пријателски преговори. ЗА ДАВАЧКИ/ДАНОЦИ 1. Нашите листата цената вклучува вредноста на стоката, пакувањето, цената, извоз и даноци. Не вклучувајќи ги и меѓународните увозни давачки. На увозните давачки се купувачите одговорност. 2. Сите спорови кои произлегуваат од увозни давачки ќе бидат доставени до Aliexpress за решение. КОНТАКТИРАЈТЕ не во Нашата канцеларија на часови : 9 : 00 часот наутро - 6 : 00 p.m. (GMT+8) од понеделник до петок. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со Трговија со датотеки, или e-mail. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празникот.

R

Додатоци на производи