.

.

ГУМЕНИ FLYFISH за 6 лица

ГУМЕНИ FLYFISH за 6 лица

DEN 40800.00
Од стока


гумени вода flyfish
1.Сертификат : CE, ASTM, TUV
2 .Конкурентна цена, навремена испорака
3. Најдобра по-продажба на услуги
Спецификации на надувување вода игра : Стокови гумени вода игра Големина прилагодите Материјал на 0,9 мм пвц церада Боја Како слика или изберете Тежина depand на големина и материјал за Техничка Топлина запечатени Место да се користи морскиот брег, езеро, воден парк; вода базен; speacial зона за надувување сатурн Додатоци Поправка печ; воздушна пумпа на животниот век на Повеќе од 2 години ОЕМ Логото печатење или прилагодено дизајн е прифатливо
Карактеристики на надувување вода игра :
1.Лесно се надува или разбивам.
2.Многу бои може да биде избран.
3. Вашето Лого може да се печатат.
4. Логото печатење или прилагодено дизајн е прифатливо.
Апликации на надувување вода игра :
Гумени вода санта мраз е многу популарна за двете деца и возрасни за спортски и рекреација. Тоа е широко се користат за играње центри, забава паркови, игри на вода, одмор настани, базени и морскиот брег сценски места. Тоа е најпопуларниот затоа што може да игра гумени вода сатурн во секое време и насекаде каде има базен.
Квалитетни тест и услуга По продажбата на надувување вода игра :
1.Ние тест секој производ за 3 дена, за да се обезбеди играчки seamed токму така.
2.Ние обезбедуваме поправка комплет за слободни,која вклучувајќи материјал и за поправка во случај.
3.Ние ќе ви помогнеме за поправка на вода топката и да се направи компензација за нив соодветно.

R

Додатоци на производи