.

.

гумени вода ролери за вода игра

гумени вода ролери за вода игра

DEN 14400.00
Од стока

вода барел ролери
1) Материјал : ПВЦ 0.8 mm
2) Димензии : 2.2 M надворешниот дијаметар, 1.7 M внатрешен дијаметар ,length2.2m
3)гаранција : 2 години Материјал : 0.8 mm (32oz) ПВЦ Надуени производ димензии : надворешниот diam 2.1 m,внатрешниот diam 1.7 m,должина 2.2 m Пакет тежина : 55kgs (119lbs) Пакет димензии : 75см*75см*62cm (29.5"*29.5"*24.4") Апликацијата локации : воден парк, базен, езеро& морскиот брег Цена термин : EXW, ФОБ, ЦФР се опционални Пратката рок : од страна на морето, од воздух, од express се опционални Бесплатно додатоци : одредување на полнење(одредување на материјал) Наплаќа додатоци : CE одобрено воздушна пумпа за Време на Испорака : 5-7 дена по приемот на 45% депозит Сертификација : CE

R

Додатоци на производи