.

.

YJ Чуден Облик Огледало Магија Дух 1x3x4 Коцка Загатка Играчка Магија Фрлија Обложени Коцка Играчки За Деца Детска Образовна Подарок Играчка

YJ Чуден Облик Огледало Магија Дух 1x3x4 Коцка Загатка Играчка Магија Фрлија Обложени Коцка Играчки За Деца

DEN 153.00
DEN 191.52
-20 %
Од стока


Добредојдовте Драги пријатели!
YJ Чуден Облик Огледало Магија Дух 1x3x4 Коцка Загатка Играчка Магија Фрлија Обложени Коцка Играчки За Деца Детска Образовна Подарок Играчка
СОВЕТИ : 1.Имаме голем број на производ инвентар, откако вашата уплата е потврдена од страна на системот, објектот ќе бидат испратени во рок од 48 часа . Порано ќе се плати ,побрзо ќе се добие објект. Ние ви ветувам дека! 2.Ние ќе прогласи пониска цена да се избегне царинските давачки и даноци, исплата. 3.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате Или да ја напуштат цел порака. ние ќе се реши проблемот што е можно поскоро. 4.Пријателски потсетник за руски Пријатели : Како вашата локална политика,ве Молиме да го пополните вашето целосно име и презиме, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање.Или ни даде порака на вашето име.Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати.Ви благодариме на соработката.
http : //www.aliexpress.com/store/1874100

цел број:
Чудно-форма Магијата Коцка
Тип:
загатка коцка
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
5.7*5.7*2.3 cm
Предупредување:
да се чува далеку од огнот
Бренд Име:
zhenwei
Материјал:
Пластични
R

Додатоци на производи