.

.

3.5 Алуминиумски Минијатурни Мали Jewelers Хоби Менгеме На Табелата Клупата Менгеме На Назад Алатка ViceFreeshipping H02

3.5 Алуминиумски Минијатурни Мали Jewelers Хоби Менгеме На Табелата Клупата Менгеме На Назад Алатка ViceFreeshipping

DEN 181.92
Од стока


Опис : Мини менгеме на назад тело е направен од Екипа на Алуминиум, корисна минијатурни менгеме на назад, идеален за одржување на мали делови во Накит, Хоби, Модел одлуки, Електроника, и Дома и на Работа-Клупата многу повеќе апликации менгеме на назад е издржлив, мала тежина, и тоа многу преносни алатка
Спецификација : Max вилица отворање на околу : 30мм Вилица Ширина : 36mm Стеги на Површина до : 35mm Дебели Вилици : Мазна менгеме на назад Целокупната Димензии : 85mm x 95mm/3.35"x3.74"(прибл.) Менгеме на назад Тело : Алуминиум Завртки & Рачка : Челик Количина : 1pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање. Пакетот вклучува : 1 x Алуминиум Минијатурни Менгеме

R

Додатоци на производи