.

.

GERUI Популарни 8мм Електрично Автоматско Цигара Возен Машина DIY Тутун Ролери Создателот Машината Автоматски Инјектор Топла Пребарување

GERUI Популарни 8мм Електрично Автоматско Цигара Возен Машина DIY Тутун Ролери Создателот Машината Автоматски

DEN 678.00
DEN 797.76
-15 %
Од стока


GERUI Популарни 8мм Електрично Автоматско Цигара Возен Машина DIY Тутун Ролери Создателот Машината Автоматски Инјектор Топла Пребарување

Бренд Име:
G
Број На Модел На:
033A
Техника:
огледало
Материјал:
Акрилик
боја:
Blue & Црвена
Големина:
20.5cm*7.5cm*6.5cm
Тежина:
400g
Пакет:
1pc/кутија
Име:
Електрични Цигари Возен Машина
Од:
CN
Напон:
100v-250v
моќност:
12W
R

Додатоци на производи