.

.

BENKIA Мажите Кожна Јакна Мотоцикл Трки Windproof Јакна Мото Мотокрос Облека Blouson Мото Црна И Сива S-4XL

BENKIA Мажите Кожна Јакна Мотоцикл Трки Windproof Јакна Мото Мотокрос Облека Blouson Мото Црна И Сива S-4XL

DEN 6288.00
DEN 12329.28
-49 %
Од стока


Answer : ___________________________ Note : Почитувани купувачот, кога ќе го поставите цел, ве молиме, напишете ја вашата "висина", "тежина", "градите турнеја "
во купувачот забелешки, или ве молиме да ни оставите порака. ако одберете погрешен големина, ние ќе ги советува со точна големина за вас, ви благодариме!!!
Карактеристики :
Neoprene удобност работ околу јаката.
Манжетни имаат кука& јамка fastener и патент за приспособување.
Јака има врска патент за да се овозможи прилог на вратот заштита пакет.
Ниска hemhas отворање-водич заедно со кука & јамка за прицврстување на систем за корекција.
Спецификација :
Име : Кожна Јакна
Бренд : BENKIA
Пол : Мажи
Боја : Како на сликата шоу
Големина : S M L XL 2 XL 3 XL 4 XL 5 XL
Материјал : Надворешен слој : 100% Полиестер
Обвивка : 100% Полиестер
Водоотпорен & Топла Облога : 100% Полиестер
Заштитници : Рамото, Лактот, Грбот, Градите
Пакет : ЈП Торба
Прилог : Етикетата
Пакетот вклучува :
1 x Кожна Јакна
1 x Отстранлив Водоотпорен & Топла Облога
1 x Отстранлив Назад Подлога
2 x Отстранлив Градите Влошки
2 x Отстранлив Рамо Влошки
2 x Отстранлив Лактот Влошки
HDF-JD60 Големина на Табелата (единица : cm)
Раст
150-155
155-160
160-165
165-170
170-175
175-180
180-185
185-190
Големина
S
М
L
XL
2 XL
3 XL
4 XL
5 XL
Должина
65
67
68
69
70
71
72
73
Градите
106
110
114
118
122
126
130
134
Дното
98
102
106
110
114
118
122
126
Sleeve
64
65
66
67
68
69
70
71
1. Нашата големина е Азија Големина. не НИ големина Европската големина стандардна големина, ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои покажа дека не може да биде 100% исти со реалните предмети.
3. Оваа големина на табелата е облека вистински мерење на големината, ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење. (1cm=0.39 инчи)
4. Кога ќе се направи ред, може да ја напишете вашата точно висината, тежината, обемот на градите, и половината обемот на купувачот забелешки, ние ќе ги провери Информациите, обезбеди да добиете точна големина.
5. Ако не сте сигурни изберете големина, ве молиме контактирајте со нас, да знаеме за вашата тежина и висина ,и градите со половината Информации и др .така што ние може да ви помогне да одлучите на големината.

R

Додатоци на производи