.

.

12PCS Лемење Железо Совети Lead-free 900M-Т за Hakko 936 937 8586 Лемење Станица

12PCS Лемење Железо Совети Lead-free 900M-Т за Hakko 936 937 8586 Лемење Станица

DEN 288.00
DEN 383.52
-25 %
Од стока

Попаметни Шопинг, Подобар Живот! Напомена :  1.Ние не сноси никаква добивка ,V. А Т давачки или оддалечена област такса. 2.Да им помогне на купувачот да се намали увозните давачки и брод надвор брзо,ве молиме кажете ни за вашите специфични барања, вклучувајќи колку декларираната вредност сакате ни да се стави на комерцијална фактура откако ќе поставена цел. Ние не можеме да брод надвор додека не се добие овој одговор.
Пакет внатрешноста : 12 x железо совети
900 M-Т-К
900 M-Т-ЈАС
900 M-T-Б
900 M-Т-1 C
900 M-Т-2 C
900 M-Т-3 C
900 M-Т-4 C
900 M-Т-0.8 D
900 M-Т-1.2 D
900 M-Т-1.6 D
900 M-Т-2.4 D
900 M-Т-3.2 D Подолу се модели на совети : Овие совети се обложено со олово-слободен лемење. ЗА : 900 M.933.376.907.913

R

Додатоци на производи