.

.

Грлото на масажа уред автомобил масажа подлога со полно работно тело мултифункционален перница перница дома автомобил

Грлото на масажа уред автомобил масажа подлога со полно работно тело мултифункционален перница перница дома

DEN 8592.00
Од стока

детали за производот
Карактеристики :
• Ger behaglig avslappnande масажа för ömma spända muskler јас nacke, skuldror, rygg och lår.
• 3 програма av Shiatsu масажа, för ländrygg, övre rygg och för hela ryggen
• 3 програма av rullande масажа, för ländrygg, övre rygg och för hela ryggen
• Inställbar vidd логнали масажа rullarna
• Punkt масажа
• 3 hastigheter логнали вибрации för lår
• Fjärrkontroll
• Spännsystem gör att massagedynan passar де flesta stolar.
Опис На Производот
На Shiatsu масажа перница ви помага да уживате во државата на уметноста релаксација..на вашиот пат. Оваа перница има програмабилни контрола со 6 различни програми и да се движат двојна масажа механизам. На shiatsu возен масажа и смирувачки топлина патување нагоре и надолу назад. На 30-вториот загрее е совршен за пенетрирачки оние болка во мускулите и мека место shiatsu цели само област која болки. Ширина контрола се прилагодува да се придржува кон вашето тело, па можете да се создаде свој кориснички масажа. Оваа масажа перница лесно се вклопува во повеќето столици и доаѓа со демонстрација функција која ви покажува како да се топат напнатоста во мускулите, болка и замор.
Карактеристики на програмабилни контрола со 6 различни програми и да се движат двојна масажа механизам
• На shiatsu возен масажа и смирувачки топлина патување нагоре и надолу назад
• 30-вториот загрее е совршен за пенетрирачки оние болка во мускулите и мека место shiatsu цели само област која во мускулите
• Одговара на повеќето столици и доаѓа со демонстрација функција која ви покажува како да се топат напнатоста во мускулите, болка и замор
• Уживаат држава на уметноста релаксација..на вашиот пат
• Карактеристики на програмабилни контрола со 6 различни програми и да се движат двојна масажа механизам
• На shiatsu возен масажа и смирувачки топлина патување нагоре и надолу назад
•30-вториот загрее е совршен за пенетрирачки оние болка во мускулите и мека место shiatsu цели само област која во мускулите
•Одговара на повеќето столици и доаѓа со демонстрација функција која ви покажува како да се топат напнатоста во мускулите, болка и замор
Објектот Homedics Shiatsu Масажа Перница Двојна Масажа со Топлина Модел SBM-300 Функции (наведени на кутија) Движат Двојна Масажа Механизам патува до & долу назад со 6 програми : Полн, Долниот или Горниот Назад во двете Shiatsu & Возен Место Shiatsu Контрола - има порака во само место ќе треба Адаптивни Ширина Контрола - прилагодете го ширини на пораката ролки на мува да обичај се вклопуваат вашата тело Програмабилни Рака Контрола - персонализација на вашата порака со лесен-за-користење контролер Одговара на Повеќето Столици - интегрирана здрав систем за лесно придава на повеќето столици

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Материјал:
Композитен Материјал
Примена:
Телото
Бренд Име:
HANRIVER
ghysiotherapy класификација:
инфраред, магнетна терапија
Обликот:
паралелно-хорда правоаголна
Контрола на владата:
computermatic
масажа на глава на број:
8 и над
R

Додатоци на производи