.

.

2017 нова мода Лифт тексас платно секојдневен чевли женски beaded чипка платформа оптоварување високи потпетици висина зголемување на чизми

2017 нова мода Лифт тексас платно секојдневен чевли женски beaded чипка платформа оптоварување високи потпетици

DEN 4241.00
DEN 4464.00
-5 %
Од стока


започнете
крајот
добредојдовте на нашата продавница
Плаќање
1. Ве молиме бидете советувани дека не ПРИФАЌАМЕ ЗАЧУВАМ.Имате било каков проблем во донесувањето на плаќање ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Превозот и предавање
1. Ние обично се обиде да брод во рок од шест дена по приемот на вашата исплата. Ако имате било какви посебни случај, ние ќе ве контактираме.Ние обично брод со кина пост воздух mail. Ако сакате други изразат како : EMS ТНТ, FEDEX, DHL, UPS-от ект, ве молиме контактирајте со нас пред biding.
2. Ве молиме оставете порака за да ни кажете што големина, боја ви се допаѓа, ние ќе ви ја испратиме стоката со вашите детали, или ние ќе ги испрати по случаен избор.
Повратни Информации Политика
Нашиот бизнис се потпираат на вашите повратни информации, за вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.ви благодарам многу!
Ние се грижиме за нашите вредни клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми. Ние не можеме да прифатиме било какви негативни повратни информации, без комуникација, ако имате било незадоволство ве молиме да ни даде можност да го решат проблемот,Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.ви благодариме. Ние сме сигурни дека секогаш постои решение.
Наплата
1. Купувачот треба да понуди докази за проблемот во објектите.
2.не прифаќа било кој Проект Нема Причина за Враќање на стока
3. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
За враќање наплата инструкции : двете купувачи и продавачи се договорат за враќање наплата, купувачот ќе ја врати стоката, продавачот примените стоки, Наплата по потврдувањето на стоки непроменети.
Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка големина на информации е само за повикување само.специфична Мерка малку се разликуваат .Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на екранот на вашиот компјутер.

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6.5, 7, 8, 8.5
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
жени со висок врвот оптоварување платно чевли кристал
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Станови Тип:
Станот Платформа
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
Латекс
Моден Елемент:
Кристално
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Платно
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Стил:
корејски/панк/мода/неврзан/едноставен / сладок / домот / Рим / фустан
корисникот:
женски,жени,девојки,дами,жена,жените,дама,студент,женска,жената
Прилики:
повик,, канцеларија, работат,се облекуваат,спортски
боја:
сина,црна
НИ Големина:
4.5 5 5.5 6.5 7 8 8.5
ЕУР големина:
34 35 36 37 38 39 40
Пета:
околу 10 cm (единствена +скриени пета )
совети:
голем розови дијаманти и жолти дијаманти beaded боја случаен избор
Пета Тип:
Висина Зголемување На
R

Додатоци на производи