.

.

Rowoo Луксузни жените faux крзно слајд сандали отвори пети дама крзно влечки мода се лизга на девојка сандали крзно флип апостолки мода чевли

Rowoo Луксузни жените faux крзно слајд сандали отвори пети дама крзно влечки мода се лизга на девојка сандали

DEN 587.00
DEN 1151.52
-49 %
Од стока

Забелешка : големината може да биде разлика, бидејќи на брендот.Ве молиме видете ја големината разговор како што следува :

Чевли Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Горниот Материјал:
Крзно
Пета Тип:
Станот со
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
R2614
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Сезоната:
Пролет/Есен
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Применливи место:
надвор
Insole Материјал:
ЕВА
Бренд Име:
ROWOO
Моден Елемент:
Faux Крзно
Со Платформи:
No
Outsole Материјал:
ЕВА
Чевли Тип:
Слајдовите
R

Додатоци на производи