.

.

Атрактивна Жена секси пумпи домот црвена сина, црна, зелена розова велур кожени сандали поставен bowknot посочи пети фустан чевли wom

Атрактивна Жена секси пумпи домот црвена сина, црна, зелена розова велур кожени сандали поставен bowknot посочи

DEN 2567.00
DEN 2701.44
-5 %
Од стока

Затворање Тип : Кука & Јамка (Лепенка)
боја : сина
пета : тенок
добредојдовте на нашата продавница
Можете да се меша било брендови , бои и големини .
Трговија на големо & Dropshipping се и прифатливо.
Голема цел ние ќе понуди подобра цена, само контактирајте ме.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот
100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе
има и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Фактор y ОЕМ цена топла продажба
Проверете Ја Вашата Големина Сега!!! систем големина Добра Големина Добри Чевли Нога Должина(cm) 22 22.5 23 23.5 24 24.5 25 25.5 26 26.5 27 27.5 ЕУР 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 САД 4.5 5 6 6.5 7.5 8.5 9 9.5 10 10.5 12 13 велика БРИТАНИЈА - 2.5 3.5 4 5 6 6.5 7 7.5 8 9.5 10.5 АУ - 3.5 4.5 5 6 7 7.5 8 8.5 9 10.5 11.5

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Стил:
Моден
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Повод:
Се облекуваат
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Insole Материјал:
ЕВА
Бренд Име:
attantou
Со Платформи:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Сандала Тип:
Глуждот-Заврши
Горниот Материјал:
Платно
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Горниот Материјал:
Велур
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Процесот:
Лепило
Чевли Ширина:
M)
Кожа Стил:
Мека Кожа
Декорација:
Bowtie
Обвивка Материјал:
Велур
Пол:
Жените
R

Додатоци на производи