.

.

Топла Продажба Дизајнер Жените Шампањ Злато Чипка-up Висока Пета Пумпи Посочи Пети Комбинација Дополнителните Глуждот Рака Фустан чевли жена Siz

Топла Продажба Дизајнер Жените Шампањ Злато Чипка-up Висока Пета Пумпи Посочи Пети Комбинација Дополнителните

DEN 3307.00
DEN 3481.44
-5 %
Од стока


Добредојдовте во Мојата Продавница

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Повод:
Се облекуваат
Бренд Име:
attantou
Број На Модел На:
000
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Платно
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Чевли Ширина:
M)
Процесот:
Лепило
Горниот Материјал:
Овча
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
R

Додатоци на производи