.

.

Жените Високи Потпетици Феникс Црна Кристал AB Пром Чевли рачно изработени Свадба Партија Пумпи Деверуша Чевли Мајка на Невестата Чевли

Жените Високи Потпетици Феникс Црна Кристал AB Пром Чевли рачно изработени Свадба Партија Пумпи Деверуша Чевли

DEN 3144.00
DEN 3743.52
-16 %
Од стока


Добредојдовте на Врвот Продавачот Врвна Услуга
1. Боја : Црна
2. Пети Облик : Тркалезна Пети
3. Горниот Материјал : Вистинска Кожа
4. Обвивка Материјал : Вистинска Кожа
5. Разубавувањето : Кристал, Феникс
6. Пета Висина : ние може да се направи 4 видови на пета висина.
5cm/2 Инчи;
8cm/3.1 Инчи, вклучувајќи платформи пред 1cm/0.4 Инчи;
11cm/4.3 Инчи, вклучувајќи платформи пред 3cm/1.18 Инчи;
14cm/5.5 Инчи, вклучувајќи платформи пред 4cm/1.57 Инчи;
7. Големина на Располагање : НИ 4, НИ 5, НИ 6, НИ 6.5, НИ 7, НИ 7.5, НИ 8, НИ 8.5, НИ 9, НИ 9.5, НИ 10, НИ 10.5, НАС 11, 12 НАС
8. Нарачана Обработка на Време : 4-6 дена
1. Ние брод на светот.
2. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
3.Предмети ќе биде предаден во рок од 3-8 работни дена по добиеме вашата уплата (освен викенд и одмор).
4. Превозот од Хонгконг Пост ќе биде пристигна во рок од 15-45 работни дена во зависност од различните земји.
5. Превозот од UPS-от, EMS, DHL и сл. ќе биде пристигна во рок од 3-7 работни дена.
Превозот одложување и Следење на број :
1.Следење на број ќе биде испратена до вас, откако ќе ја испраќаат вашата нарачка.
2.Ве молиме испратете ни ја вашата целосна адреса со Телефонски број и бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и испорака.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Ако треба да ја промените вашата адреса, ве молиме да ги проверите пред да плати.ви благодариме.
Ако сакате да ја смените објекти примени, мора да контактирате со мене во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Ако имате прашање, ве молиме не двоумете се да контактирате со мене!!! Среќен Купување!!!

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 12
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Сезоната:
Пролет/Есен
Моден Елемент:
Кристално
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пумпа Тип:
Основни
Стил:
Новина
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Повод:
Партија
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Платформа Висина:
3-5cm
Бренд Име:
ЉУБОВ МОМЕНТИ
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
боја:
Црна
Пети Стил:
Круг Пети
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Декорација:
Кристал
R

Додатоци на производи