.

.

Најновите Модерни Црни Секси Метални Синџири Декорација Концизен Удобно Ѕиркаат Пети Небото Платформа Потпетици

Најновите Модерни Црни Секси Метални Синџири Декорација Концизен Удобно Ѕиркаат Пети Небото Платформа Потпетици

DEN 3415.00
DEN 3594.72
-5 %
Од стока


добредојдовте на нашата продавница
Трговија на големо & Dropshipping се и прифатливо.
Голема цел ние ќе понуди подобра цена, само контактирајте ме.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот
100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Повод:
Се облекуваат
Бренд Име:
attantou
Сезоната:
Лето
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
ЕВА
Стил:
Секси
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
Платно
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Горниот Материјал:
Велур
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Европската Големина:
41
R

Додатоци на производи