.

.

Sorbern Црни Чевлички Bowknot Платформа 16Cm Ултра Високи Потпетици Летото Сандали За Жените Смешно Возрасни Влечки Оптоварување Пета Слајдови

Sorbern Црни Чевлички Bowknot Платформа 16Cm Ултра Високи Потпетици Летото Сандали За Жените Смешно Возрасни

DEN 4285.00
DEN 4608.00
-7 %
Од стока


12914 Препорачувам
Сите чевли се направени-за ред,па ние треба 5-7 работни обработка дена да се направи чевли за вас.
Ако сте итна потреба, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.
За екстра големи чевли, тоа треба подолго време на процесот,ве молиме да се прошири цел превозот време за нас по цел.
【 Стил 】 : Оптоварување Висока Пета Влечки 【 Големина 】 : EUR34#-46# 【 Пета 】 : 16 CM 【 Платформа 】 : 4 CM 【 Забелешка 】 : Пета & Платформа ќе биде малку различен од големината 【 Горниот 】 : Ткаенина 【 Обичај Услуга 】 : ДА
Црвената страна детали подолу е достапен,ве молиме имајте во предвид стандардно е голи како погоре чевли.
Скенирање на следете го QR кодот за да добиете повеќе попуст на телефонот
1.Гаранција и Гаранција : 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. 2.Други Политики : Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. ние може да им даде на вашиот екстра dicount, ако цел повеќе парчиња . Обработка време на сопствени чевли ќе биде околу 5-7 дена за да се заврши. 3.Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : не ми се допаѓа бојата и моделот и големината не се вклопуваат ,може да специјално прилагодено ? Да ,сите чевли поддршка обичај ,и обичај е слободен,pls контактирајте со нас пред да направите нарачка . П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. П : Дали овој производ доаѓаат со тајно во пакет?бидејќи не сакам луѓето да знаат што во него. A : Да ,пакетот ние само го прогласи за "чевли" на лебл ,не постои никаква подетални информации на чевли ,па pls не грижете се . П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Добредојдовте reorders и пад на превозот ,ние ќе ви ги даде екстра попуст.Ви благодариме!

Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Број На Модел На:
HR3367
Горниот Материјал:
Микрофибер
Чевли Тип:
Слајдовите
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Синтетички
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Бренд Име:
SORBERN
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Моден Елемент:
Платформа
Платформа Висина:
7cm И До
Outsole Материјал:
Гума
Применливи место:
надвор
Пета Тип:
Оптоварување
Обичај Материјал:
на располагање
прилагодено боја:
на располагање
Обичај Пета Висина:
на располагање
Обичај Чевли Ширина:
на располагање
R

Додатоци на производи