.

.

Слатка Bling Bling Сребро Жените Свадба Партија Чевли Вистинска Кожа Табани Тенки Високи Потпетици Жена Пумпи Екстра големина 34-43

Слатка Bling Bling Сребро Жените Свадба Партија Чевли Вистинска Кожа Табани Тенки Високи Потпетици Жена Пумпи

DEN 2352.00
Од стока

Ве молиме да се напомене : во Кинески Чевли големина, пак во Кутија.

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Стил:
Слатка
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Повод:
Свадба
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Затворање Тип:
Лизга-На
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Овча
Горниот Материјал:
Sequined Платно
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Број На Модел На:
GC-010
Со Платформи:
No
Бренд Име:
Kris & Jessy
is_handmade:
Yes
Insole Материјал:
Овча
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
bling
Сезоната:
Пролет/Есен
Големина:
34-43
R

Додатоци на производи