.

.

Оптоварување На Трудот За Статистика Чевли За Дами Бела 3 Инчен Жените Мода Работа Високи Потпетици Вистинска Кожа 2017 Посочи Пети Средни 4 34 Пролет

Оптоварување На Трудот За Статистика Чевли За Дами Бела 3 Инчен Жените Мода Работа Високи Потпетици Вистинска

DEN 3112.00
DEN 4863.36
-36 %
Од стока


Горниот Материјал : cowhide
Обвивка Материјал : Микрофибер
Пета Висина : 6.5 см/2.6 инчен
Ние сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )
Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина. Плаќањето ќе биде потврден во рок од 24 часа, 1-2 работни дена за копното, а потоа испрати.

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Обвивка Материјал:
PU
Пумпа Тип:
Основни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Затворање Тип:
Лизга-На
Повод:
Повик
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Број На Модел На:
czc1341506560088
Моден Елемент:
Плитки
Outsole Материјал:
Гума
Стил:
Класици
Пета Тип:
Оптоварување
Бренд Име:
RPBDZKQO
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Сезоната:
Пролет/Есен
R

Додатоци на производи