.

.

Guvoosm Целосна Вистинска Кожа Жените Станови Женски Мокасини Повремено Рачно Изработени Се Лизга-Бела Гума За Чевли Жена Мали Големи Size31-43

Guvoosm Целосна Вистинска Кожа Жените Станови Женски Мокасини Повремено Рачно Изработени Се Лизга-Бела Гума

DEN 1665.00
DEN 3264.00
-49 %
Од стока


Guvoosm Супер Големи Size31-43 Целосна Вистинска Кожа Жените Станови Женски Мокасини Повремено Рачно Изработени Се Лизга-Бела Гума За Чевли Жена

Чевли Големина:
3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Обвивка Материјал:
PU
Број На Модел На:
7701
Станови Тип:
Основни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Шиење
Бренд Име:
guvoosm
Затворање Тип:
Лизга-На
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
pigskin
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Жените
Insole Материјал:
Вистинска Кожа
Кожа Стил:
Мека Кожа
Платформа Висина:
0-3cm
Со Платформи:
Yes
Чевли Ширина:
Широк(C,D,W)
R

Додатоци на производи