.

.

2017 висока топ платно секојдневен чевли на Скриени Оптоварување ултра висока платформа лифт Plaid чевли слободно Удобно чипка женски чизми

2017 висока топ платно секојдневен чевли на Скриени Оптоварување ултра висока платформа лифт Plaid чевли слободно

DEN 4332.00
DEN 4560.00
-5 %
Од стока


започнете
крајот
добредојдовте на нашата продавница
Плаќање
1. Ве молиме бидете советувани дека не ПРИФАЌАМЕ ЗАЧУВАМ.Имате било каков проблем во донесувањето на плаќање ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Превозот и предавање
1. Ние обично се обиде да брод во рок од шест дена по приемот на вашата исплата. Ако имате било какви посебни случај, ние ќе ве контактираме.Ние обично брод со кина пост воздух mail. Ако сакате други изразат како : EMS ТНТ, FEDEX, DHL, UPS-от ект, ве молиме контактирајте со нас пред biding.
2. Ве молиме оставете порака за да ни кажете што големина, боја ви се допаѓа, ние ќе ви ја испратиме стоката со вашите детали, или ние ќе ги испрати по случаен избор.
Повратни Информации Политика
Нашиот бизнис се потпираат на вашите повратни информации, за вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.ви благодарам многу!
Ние се грижиме за нашите вредни клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми. Ние не можеме да прифатиме било какви негативни повратни информации, без комуникација, ако имате било незадоволство ве молиме да ни даде можност да го решат проблемот,Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.ви благодариме. Ние сме сигурни дека секогаш постои решение.
Наплата
1. Купувачот треба да понуди докази за проблемот во објектите.
2.не прифаќа било кој Проект Нема Причина за Враќање на стока
3. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
За враќање наплата инструкции : двете купувачи и продавачи се договорат за враќање наплата, купувачот ќе ја врати стоката, продавачот примените стоки, Наплата по потврдувањето на стоки непроменети.
Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка големина на информации е само за повикување само.специфична Мерка малку се разликуваат .Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на екранот на вашиот компјутер.

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6.5, 7
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Шиење
Станови Тип:
Станот Платформа
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Чипка-Up
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Шаблон Тип:
Памучен ткаенина на карета
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
жени со висок врвот Plaid платно оптоварување секојдневен чевли
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Платно
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Стил:
корејски/панк/мода/неврзан/едноставен / сладок / домот / Рим / фустан
корисникот:
женски,жени,девојки,дами,жена,жените,дама,студент,женска,жената
Прилики:
повик,, канцеларија, работат,се облекуваат,спортски
боја:
Црна и бела plaid
НИ Големина:
4.5 5 5.5 6.5 7
Пета:
за 13 cm (единствена 6 cm +скриени пета 7 см)
Пета Тип:
Висина Зголемување На
R

Додатоци на производи