.

.

ANMAIRON Жените Пумпи Нови Есенски Чевли на Високи Потпетици Секси Ретро Платформа 8cm Принцеза Тенки Потпетици Еден Чевли Топла Продажба Голема Size34-42

ANMAIRON Жените Пумпи Нови Есенски Чевли на Високи Потпетици Секси Ретро Платформа 8cm Принцеза Тенки Потпетици

DEN 1290.00
DEN 2480.64
-48 %
Од стока


Pls мерка ногата должина многу се carefull,а потоа изберете големина врз основа на нога должина.
ако имате било каков проблем со големината, pls се чувствуваат слободни да ги споделите со нас!
Нашиот производ големина стандард
US4.0=CN34=220mm(боси нозе должина)
US4.5=CN35=225mm(боси нозе должина)
US5.5=CN36=230mm(боси нозе должина)
US6.0=CN37=235mm(боси нозе должина)
US7.0=CN38=240mm(боси нозе должина)
US7.5=CN39=245mm(боси нозе должина)
US8.5=CN40=250mm(боси нозе должина)
US9=CN41=255mm(боси нозе должина)
US10=CN42=260mm(боси нозе должина)
US10.5=CN43=265mm(боси нозе должина)
Производи Покаже
Ве молиме кликнете на "Add to Store Листа" (на левата страна на оваа страница) за да ја додадете нашата продавница во вашите омилени
и се нашата ВИП,тогаш може да биде лесно да ги проверите нашите нови стилови и вашите нарачки.
Прифаќаме само Зачувам .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
Бесплатен превозот ќе биде испорачуван Кина Пост воздух mail,и ЕМС/DHL/UPS/ТНТ/Федекс се достапни ако барањето цел
пристигнување во 3-9 работни дена,но ќе треба да плати littie превозот цена.
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на објект и се врати
тоа во рок од 7 дена за целосно враќање на средствата. Објектот треба да биде во иста состојба како што беше доставен до вас. Ве молиме имајте во предвид дека
превозот цена е неповратни.
1.за вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу improtant на нас,ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако ти се
задоволни од нашата услуга и објекти
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални, остатокот увери дека ние ги реши на најдобар начин.

R

Додатоци на производи