.

.

Голема Големина 10 Евтини Цена Најжешките Злато Сребро Патент Кожа Гладијатор Сандали Чизми За Жените кроена Коленото Високи Сандали Чизми

Голема Големина 10 Евтини Цена Најжешките Злато Сребро Патент Кожа Гладијатор Сандали Чизми За Жените кроена

DEN 4076.00
DEN 4290.72
-5 %
Од стока


добредојдовте на нашата продавница
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе
има и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Подигнете Тип:
Rainboots
Бренд Име:
attantou
Број На Модел На:
001
Горниот Материјал:
ПВЦ
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Outsole Материјал:
ПВЦ
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Тока Рака
Вратило Материјал:
ПВЦ
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Insole Материјал:
ПВЦ
Сезоната:
Пролет/Есен
Одделот За Името:
Возрасни
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи