.

.

Есен Најновите Жена Глуждот Чизми Со Златни Метални Синџир Висок Квалитет на Црна Кожа Јавањето Чизми Синџир-украсени Краток Подигање

Есен Најновите Жена Глуждот Чизми Со Златни Метални Синџир Висок Квалитет на Црна Кожа Јавањето Чизми Синџир-украсени

DEN 3991.00
DEN 4201.44
-5 %
Од стока


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА
СОВЕТИ : Почитувани, можете да изберете било која боја, која било големина.
Кога ќе цел, треба да се обрне внимание на слики.
Ако имате било какви проблеми, plz се чувствуваат слободни да контакт со мене.
ТЕ САКАМ !!!
ФОТО ШОУ
Продавачот Препорачува :

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Број На Модел На:
555
Обвивка Материјал:
PU
Пета Тип:
Станот со
Подигнете Тип:
Rainboots
Горниот Материјал:
ПВЦ
Insole Материјал:
Гума
Вратило Материјал:
PU
Бренд Име:
attantou
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Сезоната:
Пролет/Есен
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Чевли Ширина:
M)
Процесот:
Лепило
Декорација:
шарм
Пета Висина:
Станот (од 0 до 1/2)
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Жените
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Име:
mancuello
R

Додатоци на производи