.

.

Име комбинација со висока пета жените глуждот чизми посочи пети контраст боја stiletto потпетици пумпи свадба партија облечи чевли

Име комбинација со висока пета жените глуждот чизми посочи пети контраст боја stiletto потпетици пумпи свадба

DEN 4026.00
DEN 4237.92
-5 %
Од стока


Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Подигнете Тип:
Rainboots
Бренд Име:
attantou
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Insole Материјал:
Гума
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Шаблон Тип:
Крпеница
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Платно
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Чевли Ширина:
M)
Процесот:
Лепило
Горниот Материјал:
Велур
Декорација:
шарм
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
R

Додатоци на производи