.

.

Jady Се Зголеми 2018 Нови Сива Велур Чипка Жените Во Текот На Коленото Чизми Женски Тенок Одговара Бедрото Високи Чизми Рамен Долго Botas Mujer

Jady Се Зголеми 2018 Нови Сива Велур Чипка Жените Во Текот На Коленото Чизми Женски Тенок Одговара Бедрото

DEN 7050.00
DEN 10368.00
-32 %
Од стока


Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Бренд Име:
Jady Роуз
Горниот Материјал:
Крава Велур
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Број На Модел На:
botas mujer
Моден Елемент:
Рим
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Овча
Вратило Материјал:
Крава Велур
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Подигнете Висина:
Со тек на Коленото
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Insole Материјал:
Овча
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
bota feminina:
botas mujer
botte femme:
Гумени Чизми за жени
платформа чизми:
мартин чизми
коленото високи чизми:
долги чизми
R

Додатоци на производи