.

.

Снег Чизми 2018 Жените Зимски Чизми Мајка Чевли Antiskid Вистинска Кожа Жените Мода Обичните Чизми Плус Големина

Снег Чизми 2018 Жените Зимски Чизми Мајка Чевли Antiskid Вистинска Кожа Жените Мода Обичните Чизми Плус Големина

DEN 1566.00
DEN 2237.28
-30 %
Од стока


Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
7707
Сезоната:
Зима
is_handmade:
Yes
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Моден Елемент:
Кристално
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Пета Тип:
Оптоварување
Бренд Име:
GKTINOO
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Подигнете Тип:
Чизми За Снег
Затворање Тип:
Zip
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Потпетици Висина:
4cm
Платформа:
2cm
R

Додатоци на производи