.

.

FEDONAS 2017 Моден Бренд се Водат Вистински Кожени Чевли за Жени Над Коленото Чизми Секси Патент Есен Зима Жените Чизми Чевли

FEDONAS 2017 Моден Бренд се Водат Вистински Кожени Чевли за Жени Над Коленото Чизми Секси Патент Есен Зима

DEN 2995.00
DEN 5760.00
-48 %
Од стока


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Вратило Материјал:
водат ткаенина
Моден Елемент:
Метал Декорација
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Подигнете Висина:
Со тек на Коленото
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
Овча
Пета Тип:
Плоштад пета
Број На Модел На:
XUEZI250
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Бренд Име:
FEDONAS
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
боја:
Црна
Горниот Материјали:
Кравја Кожа
Стил:
во текот на коленото чизми
R

Додатоци на производи