.

.

Жена Чевли 2017 Нови Глуждот чизми Мода жена чизми за есен зима Чизми кожени чевли zip Скриени пета женски чевли

Жена Чевли 2017 Нови Глуждот чизми Мода жена чизми за есен зима Чизми кожени чевли zip Скриени пета женски

DEN 868.00
DEN 1296.00
-33 %
Од стока


Жена Чевли 2017 Нови Глуждот чизми Мода жена чизми за есен зима Чизми кожени чевли zip Скриени пета женски чевли
Испорака
1·Пратката Кина Пост/МСМ/DHL/ФЕДЕКС.
2·ве Молиме контактирајте со нас ако вашиот пакет имаат проблемот со превозот на
3·Ние ќе брод од вашиот производ во 1-7 дена(според количината)откако ќе заврши исплатата.
Плаќање
1·Ние го прифаќаме Голема,Master card,T/T,Westerm Унија,Moneybookers и Дебитна картичка како плаќање начин.
2·Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена.
3·Ако не можете да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас .Ние ќе ви помогнат да проверите дали постои било каков проблем на нов поредок.
Повратни информации
1·Ако имате проблем со пакет и за време на испорака,ве молиме контактирајте со нас.
2·Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети по добивањето на вашиот пакет.
3·ви Благодарам каша за шопинг во нашата и да даде толку каша поддршка на нас.вашите 5 започнува Повратни информации е многу важна за нас.
Контактирајте Со Нас
1·Вашето пребарување се добредојдени тука.
2·Нашите работното време е 24 ЧАСА секој ден.
3·Можете да ни испратите порака од Трговија со датотеки, или E-mail.Ние ќе се вратам на вас откако ќе ја добиете вашата порака.

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Шаблон Тип:
Цврста
Подигнете Висина:
Глуждот
Сезоната:
Зима
Подигнете Тип:
Основни
is_handmade:
Yes
Пета Тип:
Висина Зголемување На
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Број На Модел На:
82571
Пети Форма:
Круг Пети
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
PU
Вратило Материјал:
PU
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Моден Елемент:
Шиење
Бренд Име:
HAJINK
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Затворање Тип:
Zip
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
R

Додатоци на производи