.

.

ланче Чизми 2018 Мода Дебели Пета Глуждот Чизми Жените Високи Потпетици Есен Зима Жена Чевли црни чизми на платформа чевли YMA62

ланче Чизми 2018 Мода Дебели Пета Глуждот Чизми Жените Високи Потпетици Есен Зима Жена Чевли црни чизми на

DEN 1590.00
DEN 1915.20
-17 %
Од стока

Ние ви благодариме однапред за вашето време и искрено се надевам дека сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги.
Карактеристики : 100% Сосема Нов . Бои за избор : црна(како што се сликите покажуваат) Материјали : Стп кожа (како што се сликите покажуваат) Потпетици : 10cm(1cm=0. 3,Не Outsole должина,Не Insole должина,Нога должина само.5=EUR39=245mm(боси нозе должина)
US9.Сите предмети се темелно прегледани пред да бидат испратени надвор, нема да има наплата/размена на објекти кои се носат или се уништуваат од страна на купувачот . Но, постои дополнителна испорака таксата треба да се плати кога ќе го поставите цел.39 инчен),ве молиме дозволено да 0.
Повратни информации :
Вашето задоволство е она што ние се стремиме!
Ние ќе направиме се во наша моќ да ја постигнат таа цел!!
1.5 =EUR41=255mm(боси нозе должина)
Различни луѓе имаат различна ширина и должина ,како и различни земја имаат различна големина ,ве Молиме бидете сигурни дека вашата големина пред вашата цел ,ви Благодариме Пријателски Совети : 1,не се избере szie како вашата земја големина. Купувачот е одговорен за враќање/размена на трошоците за превозот.Не треба да бидете задоволни со вашата трансакција : ве Молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство. 5,Ако ногата е поширок и подебели,изберете една големина поголема.На Следење на Број ќе се обезбеди по вашата нарачка е испраќаат.0=EUR36=230mm(боси нозе должина)
US6.5=EUR34=220mm(боси нозе должина)
US5.Повеќе од $200 на цел ќе бидат дадени од страна на EMS за некои земји, 3-7 дена пристигнување, бесплатен превозот. Доколку имате потреба да се вратите на некој објект, на превозот обвиненија се неповратни.5 грешка ! Платформа : 5cm (1cm=0. Ние ќе го пријават како примерок или подарок и марк ниска вредност за да се избегне данок.Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.0=EUR35=225mm(боси нозе должина)
US6.Објектот ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по целосна расчисти исплата е примена. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. 2,Не е реално НИ големина,Само се трансформира Кинески големина од нашите правила и Ногата должина. 4,Ако ногата должина е точен, Нормално чевли се соодветни.5=EUR38=240mm(боси нозе должина)
US8. Ако сакате на друг начин, ве молиме контактирајте со нас.5 грешка ! На sizs за избор : 34, 35,36,37,38,39 Висок Квалитет, Модерен & Удобно Ова Чевли е многу модата и популарни Ова е многу популарна дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!
Политика на враќање :
1.Ние НЕ бродот во саботата или неделата.Понекогаш пакет можеби престој во царинското за долго време,ве Молиме да се разбере international shipping
Царинските надоместоци :
Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински ако се купи мал квалитет.
Нашиот производ големина стандард
US4. Сите предмети мора да биде испратена назад неоштетени во нивната оригинална пакувањето на производот во иста состојба во која тие биле примени со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Ве молиме дека ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5.39 инчен),ве молиме дозволено да 0. Реконструкцијата ќе бидат издадени помалку нашите превозот цена.Вашите Позитивни коментари се клучот на нашиот успех во бизнисот.5=EUR37=235mm(боси нозе должина)
US7. ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на царинската политика на свој место, како што се Италија и Холандија.Ако треба да се плати царински давачки , тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација.Бесплатен превозот : Кина Пост Воздух Mail (≤ 2 кг).

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Обвивка Материјал:
PU
Сезоната:
Зима
Подигнете Тип:
Мотоцикл чизми
Вратило Материјал:
Памук Ткаенини
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
3-5cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
YMA62
is_handmade:
No
Затворање Тип:
Чипка-Up
Моден Елемент:
Платформа
Пета Тип:
Плоштад пета
Бренд Име:
Crape myrtle
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Декорација:
Обична
Пета Висина:
Med (1 3/4 2 3/4)
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Жените
Подигнете Тип:
Моден Чизми
R

Додатоци на производи