.

.

Нов Стил Зима Жените Чизми Топло Вистинска Кожа Снег Чизми Женски Круг Пети Средината На Теле Мода Станови Чевли Плус Големина

Нов Стил Зима Жените Чизми Топло Вистинска Кожа Снег Чизми Женски Круг Пети Средината На Теле Мода Станови

DEN 1566.00
DEN 2237.28
-30 %
Од стока


Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Сезоната:
Зима
Бренд Име:
GKTINOO
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
7706
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Платформа Висина:
0-3cm
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Подигнете Тип:
Чизми За Снег
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Моден Елемент:
Кристално
Пета Тип:
Оптоварување
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Потпетици Висина:
4cm
Платформа:
2cm
R

Додатоци на производи