.

.

XiuNingYan Жените Чизми Целосна Вистинска Кожа Круг Пети Falt Дебели Пета Жените Зимски Чизми Зад Zip Средината на теле Чизми 34-39

XiuNingYan Жените Чизми Целосна Вистинска Кожа Круг Пети Falt Дебели Пета Жените Зимски Чизми Зад Zip

DEN 2904.00
DEN 4684.80
-38 %
Од стока


Дами Чевли чевли wom a n жените чевли жените чевли женски чизми обувки женски чевли глуждот чизми за жените, 100% Сосема Нов
Почитувани Купувачот, Се Добредојдени! Ве молиме Имајте во предвид : 1) ве молиме оставете ни информации за вашите нозе должина, или ЕУР големина. 2) Големи димензии над САД големина 9 се направени да нарачате, преземање на дополнителни 2-4 дена, ве Молиме контактирајте со продавачот пред да го купат. 3) Чевли се испраќаат брзо, и трае 3-6 дена да се следи онлајн, вкупно превозот времето е кратко, ве молиме да не грижете се. 4) Боја разлики може да постои според различни компјутерски екрани.
Xiu Ning Yan Жените Чизми 100% Целосна Вистинска Кожа Круг Пети Falt Дебели Пета Жените Зимски Чизми Зад Zip Средината на теле Чизми 34-39
Пета Висина : 4cm
Дланка Ширина : 9.5 cm(ГОЛЕМИНА 5)
Тип : Не Кадифен/Краток Кадифен
Да се избере правилната големина за вас мерка вашето тело, како што следува.Доколку ставката што покажува"помала од вообичаената" и нозете, тоа е нормално.ве молиме изберете една големина поголема;ако вашите нозе се малку широк или масти,ве молиме изберете две големина поголема,и обратно.
Зошто повеќето од нашите чевли се малку скапи? 1) Само високо квалитетни чевли се продаваат, повеќето од нив се Вистински Кожа оние, набавната цена е висока. 2) Ние ги користиме подобро превозот методи , вкупно превозот времето е кратко, шанса на парцела недостасува е мал.
1) планираме бесплатен превозот методи на Кина Пост Воздух Mail / Хонгконг Пост Воздух Mail/E-пакет/Post NL . Курирската служба DHL.UPS-от.ТНТ е достапен со плаќање дополнителни давачки.
2) точки брод во рок од 7 дена обично, земајќи повеќе од 3 дена да се добие онлајн, чевли направени да нарачате ве чини повеќе време. 3) Предмети може да бидат означени на пониска вредност за лесно царинење. 4) царинење е купувачот должност, купувачот треба да се носат за такси ако било кој тарифен генерира. Превозот може да потрае подолго време во текот на празниците, исто така, е потребно подолго време, бидејќи на некои неконтролирано причини.
Прифаќаме само Зачувам .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
1) Било какви проблеми на предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на приемот. Целосна или делумна наплата ќе бидат ставени фотографии на оштетени објекти. 2) Ако испраќањето назад бренд на нови објекти, би бил среќен за целосна наплата на пари, но купувачот треба да се плати се врати такси превозот. 3) во секој случај, ве молиме прво контактирате ако имате било какви проблеми, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.
Вашето задоволство е нашиот прв приоритет! Ве молиме да ни остават "пет ѕвездички" ако ви се допаѓа овој шопинг искуство, било која од вашите позитивни повратните информации се високо ценети. Ако не сте задоволни, ве молиме, контактирајте не и ние ќе го реши проблемот. Ве молиме не ја напушти која и неутрални или негативни повратни информации пред комуникација со нас. Благодарам многу за вашата посета!
Кликнете на за да погледнете повеќе продажба на производи :

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8
Бренд Име:
XiuNingYan
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Затворање Тип:
Zip
Подигнете Тип:
Основни
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Број На Модел На:
9g27285/2540
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
Свиња Сплит
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Со Платформи:
No
is_handmade:
Yes
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Патент
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Пета Висина:
4cm
chaussure:
Zapatillas Mujer
Чевли Жена Стил:
луксузни чевли за дами
Подигнете Тип:
Моден Чизми
Кожа Стил:
Мека Кожа
женски чевли:
Жените Чизми
Тип На Објект:
глуждот чизми за жени
моден жените чизми:
жените зимски чизми
чевли жена:
Глуждот Чизми
жените чевли луксузни чевли:
чевли жена чизми
R

Додатоци на производи