.

.

XAXBXC 2017 Ретро Британски Зима Црна Мотоцикл Подигање Zip Ниска Пета Краток Глуждот Чизми Топло Жените Чизми рачно изработени Секојдневен Чевли

XAXBXC 2017 Ретро Британски Зима Црна Мотоцикл Подигање Zip Ниска Пета Краток Глуждот Чизми Топло Жените Чизми

DEN 2146.00
DEN 3576.00
-40 %
Од стока


Драги пријатели,добредојдовте на нашата продавница
Постојат некои совети кои треба да го знаете пред да го купат овој чевли.
Frist : pls се погледне над големина листа бидете сигурни дека го изберат правото големина;
Второ : Shose пакување од Меур Торба не Кутија.ако мора да ви треба кутија треба контактирајте со НАС додадете кутија чини околу $5;
Трето : ако имате било каков проблем pls контактирајте го нашиот сервис или е-пошта.
1.Препорачуваме кина пост воздух mail : Јапонија/Кореа/Тајланд
2.Препорачуваме epacket : САД/Канада/AU/Русија/European/Бразил
3.Препорачуваме Ali Express Стандард за Испорака : / AU/European/ Оддалечена Област
4.Поддршка Брза испорака : DHL FEDEX ПРОЗОРЦИ ЕМС DPEX
Мешани цел повеќе од $200 ќе бесплатен превозот од брза испорака
(освен во Африка, Јужна Америка и Далечински Област)
Ако се меша цел повеќе од $100,можете да изберете DHL, или ЕМС Fedex
ние само се наплаќа дел превозот надомест.
Драг пријател
ако сте Задоволни со нашите производи,pls ја напушти 5 ѕвезда повратни информации.
ова е многу важно за нас подобриме нашите услуги.
ако имате било Незадоволен за вашата нарачка,pls контакт со
нас пред да остави Негативни повратни информации.
ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде резултат за решавање на вашиот проблем.
pls доверба НАС,ви благодариме
Ние сме професионални жени чевли на снабдувачот и се себе фабрика.
Фабрика цена директна продажба на клиентот.
Може да Нарачана стил ви треба или додавање на вашето лого.
И нашата компанија има повеќе од 10 години меѓународна трговска продажба искуство.

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Бренд Име:
XAXBXC
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Сезоната:
Зима
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Вратило Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Пета Тип:
Hoof Потпетици
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Моден Елемент:
Патент
Број На Модел На:
H185-K974
R

Додатоци на производи