.

.

Жените Cosplay Слугинката Униформа Секси Долна Облека Топла Lenceria Еротска Долна Облека Чиста Чипка Ноќта На Вештерките Костим Улога Игра Еротска Долна Облека

Жените Cosplay Слугинката Униформа Секси Долна Облека Топла Lenceria Еротска Долна Облека Чиста Чипка Ноќта

DEN 363.00
DEN 448.80
-19 %
Од стока


1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. 2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активни повратни информации, ви благодариме! 3. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации! Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Материјал : Памук + Полиестер Боја: Како Слика се Прикажува Губење на:160 g Големина : Една Големина одговара за нормално големина S-M Референтни информации подолу : биста : 70~88cm/27.56-34.65 инчен Должина : 65cm/25.59 инчен
Употреба : се Совршен подарок за дамите или вашите пријатели. Возрасна Група : Возрасни Фустан време : Посебен време со него Функција : Исклучително убава и секси Дизајн : Секси и удобно Миење : температура на водата под 40 степени страна, не се измијат, висат сува, се забранува белење. Пакет Се Вклучени:
1* медицинска Сестра шапка + 1* Кошула + 1*Т Панталона ( Без чорапи )
Answer : ___________________________ Note : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме! 2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
1.Објектот ќе биде објавена со следење на број во рок од 2 работни дена по плаќањето е завршено или БРИШАТ. И ние ќе го следат вашиот aliexpress адреса САМО. Ве молиме проверете дали адресата од Aliexpress ќе даден е точно.(Во исто време, ние, исто така, поддршка на EMS,DHL и Fed Ex Експрес.Ако сакате да нарачате големи количини на стока и уживајте во најдобрите експрес сервис, ве молиме контактирајте со нас пред исплата.) 2. Проценето време на испорака(со исклучок на викендите и празниците) : (1) За 8 до 20 работни дена за да се : Австралија, Канада, Јапонија, Малезија, Јужна Кореја, Сингапур, обединетото КРАЛСТВО, САД; (2) За 9 до 30 работни дена за да се : Франција, Шпанија, Грција, Норвешка, Шведска, Белгија, Ирска, Германија; (3) За 10 до 45 работни дена да : сите останати земји; (4) времето за Испорака е проценет и не може да биде 100% гарантира ; 3. Ние ја платиле сите поштенски пред превозот. Покрај тоа, продавачот не е одговорен за било можно увоз на даноци, ниту, пак, било кои други царински давачки во вашата земја. Ве молиме да ни кажете што објектот вредност/име сакате за сопствени декларација ако имате било какви посебни барања. 4. Ве молиме контактирајте со нас за појаснување ако не се согласувате со било кој од условите или на состојби, а ова што е наведено во оваа страница пред секое купување. Купување на Aliexpress е меѓусебно се обврзувачки договор. Ви благодариме.

Посебни Употреба:
Егзотични Облека
Долна Облека Тип:
Сет
Пол:
Жените
Материјал:
Најлон,Памук,Spandex,Полиестер Мешавини
Бренд Име:
MUPLY
Шаблон Тип:
Геометриски
Декорација:
Чипка
Точка име :
Жените Babydolls/ Долна Облека Сет
Style1:
Секси Долна Облека Топла Улога Игра Секс Жените Cosplay
style2:
Секси Носии Секси Долна Облека Топла Еротски Ноќта На Вештерките
Style3:
Еротска Долна Облека Lenceria Секси Долна Облека Cosplay
Style4:
Еротска Долна Облека На Жените Чиста Чипка Ноќта На Вештерките Лебдеат
Пакет Се Вклучени:
1* Медицинска Сестра Шапка + 1* Кошула +1*Т Панталона
occastion:
ноќен клуб затворен дома отворено плажа бања
Употреба:
Совршен Подарок За Дамите Или Вашите Пријатели Посебен Време Со Него
R

Додатоци на производи