.

.

Бесплатен Превозот Нова Мода Врвот Продажба Црна Отвори Crotch Секси Babydolls Егзотични Секси Костими Секси Долна Облека Топла Chemises Долна Облека

Бесплатен Превозот Нова Мода Врвот Продажба Црна Отвори Crotch Секси Babydolls Егзотични Секси Костими Секси

DEN 298.00
DEN 391.68
-24 %
Од стока


Нашето ветување
Нашата компанија само продаде најдобар квалитет на производот s
Ние само се обезбеди најдобри servic e
Ние само го користи најбрзиот logistice
Ние и ветуваме на доверливост пратки
Верувам дека ќе можат да станат долгорочно партнерство
За Големина : Ова е Една Големина со добра еластичност, една големина одговара на повеќето жени или девојчиња(XS/S/M/L/XL/XXL).
Ако вашата висина и тежина во рамките на следниве граници, можете да изберете Една Големина ,можете да го носат и ќе биде многу Секси.
ВИСИНА : 155~176 CM = 5feet 1 Инчи~5feet 7 инчи
>
ТЕЖИНА : 45-75 KG
Биста : 70-108cm 27-43 инчи
Половината : 60-100cm 23-40 инчи
Хип : 76-108cm 30-43inches
*********************** МОДЕЛ ШОУ **********************
Црна
· Нашата Компанија се Наоѓа на Yiwu Кина , Ние Соработуваме Со Многу Фабрика во Кина .
· Ние се Концентрираме на Големо и Мало Секси долна облека .
· Ние сме во Потрага за долгорочен Партнер .Ако Сте, ве Молиме Контактирајте со нас

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Бебе Кукли
Посебни Употреба:
Егзотични Облека
Ткаенина Тип:
Velour
Декорација:
Вез
Бренд Име:
WOAIXDD
Материјал:
Најлон,Spandex
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
HS66601
Пакет:
Индивидуално спакувани со пластична кеса
Is_customized:
Yes
Потекло:
Yiwu Кина (Копно)
R

Додатоци на производи