.

.

женска чанта тренд транспарентен желе чипка торба еден рамо чанта пластична кеса слика плажа торба

женска чанта тренд транспарентен желе чипка торба еден рамо чанта пластична кеса слика плажа торба

DEN 821.00
DEN 864.00
-5 %
Од стока

големина : 42cm*29cm*9cm
Превозот : Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до дена. Плаќање : да ја прифатиме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Гаранција и Гаранција : 12 месеци Гаранција. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако објектот е неисправна на 1 месеци, ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 1 месеци, се уште можете да го испрати назад кон нас, ние ќе ви испрати нова по добивањето на неисправни објект, но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Број На Модел На:
wy48332
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
ПВЦ
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Бренд Име:
wany
Декорација:
Чипка
Обликот:
Повик Tote
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Обвивка Материјал:
Viscose
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
се спомне компоненти тип носат:
чекан
Важат за:
младите
Обликот:
хоризонтална capitales
entresol disirous:
Имаат
дали виткање:
q17
рамо, рака шема:
двојно корен
R

Додатоци на производи